«

Uygun Ahşap Duvar Çıtası

Uygun Ahşap Duvar Çıtası

Evinizde şıklığı ve modernliği yakalamak istiyorsanız tek yapmanız gereken ahşap duvar çıtaları yaptırmak olacaktır. Duvarlarınızı çeşitli bölmeleri ayırmayı ve çok daha şık ve estetik bir görüntüye sahip olmayı istiyorsanız ahşap duvar çıtaları sizin işinizi görecek bir tercih olacaktır. Bu iş için alçı pandan kullanılmaktadır ancak ahşap duvar çıtaları kadar işlevse ve estetik halde bulunmamaktadır. Duvarlarınız için ahşap duvar çıtası yaptırmaya kara verdikten sonra duvarlarınız için oldukça ideal çizimler yapılacaktır.

Sizin için oldukça estetik ahşap duvar çıtaları çizildikten sonra işlen için fiyat aşamasına geçilecektir. 4 cm boyutundaki bir ahşap duvar çıtası 10 TL’den başlamaktadır. Yani dikey olarak 40 cm uzunluğunda bir ahşap duvar çıtası yaptırmak istediğiniz zaman bunun için 100 TL ödeme yapmanız gerekecektir. 100 TL ahşap duvar çıtası yapımında kullanılacak olan çıtanın ücretidir. Bu fiyata kullanılacak olan yapıştırıcı ve ek masraflar dahil değildir.

Neden Ahşap Duvar Çıtası Yaptırmanız Gerekmektedir?

Evlerimizi için farklı dekorasyon fikirleri arayışına çoğu zamanlarda gireriz. Girmiş olduğumuz bu arayışlarda hem klasik hem de estetik bir görünüme sahip olan ahşap duvar çıtası koridor tam size göre bir tercih olacaktır. Genel olarak duvarlar için alçı pan tercih edilmektedir. Ancak bu önceki dönemlerde oldukça fazla tercih edildiği için artık dikkat çekici değil sıradan bir görüntü vermektedir. Evinize gelen misafirler için oldukça estetik ve farklı bir görüntü yaratacak olan ahşap duvar çıtası evinizin oldukça farklı bir görüntü kazanmasını sağlamaktadır. Sizde duvarlarınızda farklı ve estetik bir görünüme sahip olmak istiyorsanız, şıklık ve klasik bir görüntünün bir araya gelmesini istiyorsanız tercihiniz kesinlikle ahşap duvar çıtası olmalıdır.

Duvar Çıtası Ölçüleri Nasıldır?

Ahşap duvar çıtası için farklı ölçüler mevcut bulunmaktadır. Ahşap duvar çıtası salon genel olarak 4 cm olarak satılmaktadır. Bunun haricinde ahşap duvar çıtası için 50 cm’ lik satışlarda bulunmaktadır. Ölçüleri farklılık gösteren ve ölçülerine göre fiyatlar farklıklaşan ahşap duvar çıtalarını internetten sipariş edebilirsiniz. Klasik, şık ve estetik bir görüntü için ideal tercih ahşap duvar çıtası olacaktır.

 

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Furkan

Merhabalar, ben Furkan 1993 İstanbul doğumluyum. 2007 yılından beri web sitelerine karşı hobim var. İlk öğretimi Çorum'da memleketimde okuduktan sonra ortaokulda tekrardan İstanbul'a geldim. Kendimi web site işlerinde ve sosyal medyada geliştirmeye çalışıyorum. Şimdilik güzelbilgi sitesini büyütmeyi hedefliyorum bakalım zamanla neler olacak :)

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *