«

Tutsela – Dini Bilgiler Sitesi

Tutsela – Dini Bilgiler Sitesi

Tutsela 2018 senesinde kurulmuş olan bir dini İslam paylaşım platformudur. İslami makaleler, dualar, tavsiyeler, Kur’an-ı Kerim ve birçok İslami unsura yer verilmiş olması nedeniyle paylaşılan tüm içerikler dini değerlere uygun bir şekilde olmaktadır. Bu platform içerisinde dini bilgileri anlık olarak öğrenmek mümkün hale gelirken umre hakkında, dualar hakkında ve ahir zaman bilgileri olmak üzere birçok bilgilere sahip olunabilir. Akıllarda oluşan bütün soru işaretlerinden tamamen kurtulmak mümkün hale gelebilir. Kesinlikle bilgiler öğrenirken daha fazla öğrenme istediğini oluşturarak herhangi bir problem oluşmadan ve sorunsuz bir şekilde detaylı bilgilere sahip olunabilir.

Günümüz çağında en çok merak edilen ahir zamanı hakkında bilgilere sahip olabilir yanı sıra dinimize uygun bir biçimde sunulan bilgilere bu platform içerisinde kesinlikle çelişkiye düşmeden sahip olunabilmektedir. Dinimizde insan yaşamına dair nasıl yaşanması gerektiği ve ahir zaman çağı hakkında gerçek olan bilgilere sahip olmak bu kadar kolay ve pratiktir. İslam dininin ilk dönemleri ve cami adaplarından, kıyamet saatlerine kadar tüm bilgilere sahip olunabilir. Bunun yanı sıra her Müslümanın bilmesi gereken temel bilgileri bu platform içerisinde bulma şansını sizlerde yakalayabilirsiniz. Arama butonlarına Tutsela ismi yazıldığında saniyeler içerisinde ilk sıralamalarda görmek mümkündür. İlk peygamberden son peygamberlerin yaşamlarına kadar ve peygamberlerin soylarına kadar bütün bilgilere sahip olunabilir. Sizlerde bu eşsiz bilgi birikiminden yararlanabilirsiniz. Bu sayede saniyeler içerisinde dinimizi tanıma şansını sizlerde yakalayabilirsiniz.

Web sitesi : https://www.tutsela.com

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Furkan

Merhabalar, ben Furkan 1993 İstanbul doğumluyum. 2007 yılından beri web sitelerine karşı hobim var. İlk öğretimi Çorum'da memleketimde okuduktan sonra ortaokulda tekrardan İstanbul'a geldim. Kendimi web site işlerinde ve sosyal medyada geliştirmeye çalışıyorum. Şimdilik güzelbilgi sitesini büyütmeyi hedefliyorum bakalım zamanla neler olacak :)

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *

Yorumlar

  1. Bilgimsel Blog

    Mutlaka bir göz gezdireceğim. Teşekkürler.