«

Türkçe Dumpper Programı ile Ücretsiz İnternet!.

Windows tabanlı olarak çalışan en iyi program olarak bilinen ve Türkçe dil desteği olmasıyla oldukça basit bir kullanıma sahip olan Dumpper 2013 yılından beridir binlerce kullanıcısına ücretsiz internet sunmayı başarmış ve %40 oranında başarı sonucu ile en iyiler arasında yer almaktadır. Tamamen ücretsiz bir program olan ve modemlerdeki wps özelliğini kullanarak bedava internet sunan bu program hakkında detayları https://dumpper.net adresinden öğrenebilirsiniz!.

Mobil cihazlardada kullanımı olan Dumpper en verimli ve başarılı sonuçlarını masaüstü programında almıştır. Yaklaşık 8MB boyutu ile yaptıklarına inanamayacağınız bu program sayesinde binlerce öğrenci ücretsiz internet kullanma imkanı bulmuştur.

Dumpper Nasıl Kullanılır?

Windows üzerinde çalışan ve sürüm önerilerinde en başarılı sonucu alarak kullanımı önerilen Windows 7 olmuştur. 8MB’lık dosya boyutu içerisinde yapmanız gereken herşey net bir şekilde anlatılmıştır ve gerekli adımlar sunulmuştur. Türkçe olarak çalışması ve kurulum adımlarının çok basit olması nedeniyle küçük bir çocuğun bile kolaylıkla kurabileceği aşamadadır.

Yüzeysel adımları izleyerek sizde ücretsiz internet kullanabilirsiniz.

  • Windows tabanlı çalışan programı Dumpper indir adresinden indirin!.
  • Rardan çıkarın ve masaüstüne alın.
  • Jumpstart Programını Kurun!.
  • Defender ve antivirüs gibi engelleyici uygulamaları duraklatın.
  • Dumpper.exe dosyasını yönetici olarak çalıştırın.
  • WPS sekmesinden kırmak istediğiniz modemi seçin.
  • Jumpstart butonuna basın!.

tüm yapmanız gereken bu kadar, daha detaylı bir şekilde video anlatım üzerinden görebilirsiniz!.

 

Yaşadığınız sorunları ve sormak istediklerinizi yukarıda verilen destek sitesi üzerinden sorabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Furkan

Merhabalar, ben Furkan 1993 İstanbul doğumluyum. 2007 yılından beri web sitelerine karşı hobim var. İlk öğretimi Çorum'da memleketimde okuduktan sonra ortaokulda tekrardan İstanbul'a geldim. Kendimi web site işlerinde ve sosyal medyada geliştirmeye çalışıyorum. Şimdilik güzelbilgi sitesini büyütmeyi hedefliyorum bakalım zamanla neler olacak :)

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *