«

Türk telekom Sil Süpür Uygulaması – Sil Süpür Hilesi Nasıl Yapılır?

GSM operatörleri, mobil uygulamaları üzerinden kullanıcılarına bazı hediyeler veriyor. Genellikle haftalık verilen bu hediyeler internet, dakika, SMS ve çeşitli firmalardan hediye kuponları gibi seçeneklerden oluşuyor. Türk Telekom GSM operatörünün, bu şekilde hediye verdiği mobil uygulamasına sil süpür adı veriliyor. Türk Telekom’un bu uygulamasında daha fazla hediye kazanmak isteyenler sil süpür hilesi ile amaçlarına ulaşıyor.

Türk Telekom’un kullanıcılarına sunduğu sil süpür kampanyasına mobil uygulamadan giriş yapılıyor. Kimi kullanıcıların mobil uygulama menüsünde sil süpür kampanyası gözükemeyebilir. Bu kullanıcılar uygulama sürümünü güncelledikten sonra menüyü tekrar kontrol etmeyi deneyebilir. Sil süpür hilesi yapabilmek için Türk Telekom mobil uygulamasının güncel sürümünü indirmek, mevcut ola uygulamayı ise son sürüme güncellemek gerekiyor.

Türk Telekom sil süpür kampanyasından daha fazla hediye kazanmak isteyenler, sil süpür hilesi ile deneme yapabilir. Bunun için uygulamaya girip haftalık hediyenizi aldıktan sonra, uygulamadaki verilerinizi silip çıkış yapın. Ardından uygulamayı telefonunuzdan kaldırın. Daha sonra uygulamayı telefonunuza tekrar kurarak yeniden giriş yapıp hediye almayı deneyin. Uygulama böylece her defasında daha büyük paketlerde hediyeler verecektir. Bu şekilde her defasında uygulamayı kaldırıp kurmayı deneyebilirsiniz. Bir diğer yöntem ise uygulamayı açıp hediye seçerken iki parmağınızla birlikte ekranı kaydırmaktır. Bu şekilde bir deneme ile de uygulama Buga girip bazen daha büyük paket hediyeler verebiliyor. Uygulamaya gelen güncelleme nedeniyle çok kolay hile yapılamıyor. Buga girmek ne demek bilmiyorsanız diğer konumuzu da inceleyebilirsiniz. Sil süpür hilelerini anlatan videoları alta ekledik. Bu videoları izleyerek hileleri deneyebilirsiniz. Tabi bazı buglar sonradan kapatılmış olabiliyor şansınızı deneyin 🙂

Türk Telekom  Sil Süpür Hilesi 2019 Videoları

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Furkan

Merhabalar, ben Furkan 1993 İstanbul doğumluyum. 2007 yılından beri web sitelerine karşı hobim var. İlk öğretimi Çorum'da memleketimde okuduktan sonra ortaokulda tekrardan İstanbul'a geldim. Kendimi web site işlerinde ve sosyal medyada geliştirmeye çalışıyorum. Şimdilik güzelbilgi sitesini büyütmeyi hedefliyorum bakalım zamanla neler olacak :)

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *