«

Serhatpehlivan.com – Kişisel Blog

Yazılım uzmanı olarak uzun yıllardır faaliyet gösterdiğimiz bu sektörde, webmaster olmak isteyen birçok insan için rehber niteliğinde hizmet vermekteyiz. Bilişim ve teknolojiye dair ne varsa merak ettiklerinizi bulabileceğiniz bir site olarak, çalışma gösteriyoruz. Tüm çalışmalar herkesin anlayabileceği ve kolay bir dilde sunularak, tüm Türkiye’ye hitap etmektedir. Teknoloji dünyasında herkesin bilinçlenebileceği bir ortam olması için katkı sunuyoruz. Güncel içerikler ile sürekli aktif tutulan bir blog olarak bunları videolar ile desteklemekteyiz. Yazılım uzmanı küreselleşen dünyada uzakların yakın olması sebebi ile teknoloji günümüzün her anında aktif bir şekilde var olmaktadır. Bu nedenle teknolojiyi en iyi şekilde kullanarak, insanlara en doğru bilgiyi aktarmayı görev edindik. Yaptığımız araştırmaları çeşitli kaynaklarla harmanlayarak hızlı ve güvenilir bir teknoloji sitesi olmayı hedeflemekteyiz. Kişisel blog olarak yenilenen içerikler, birçok konuda bilgi almanızda yardımcı olacaktır. Dünyanın en uzak noktasından en yakın noktasına kadar gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Web tasarım konularından kodlama bilgilerine, bilgisayar özelliklerinden birçok ipucuna kadar gerekenleri elde edebilirsiniz. İnternet dünyasında meydana gelen sürekli değişimlere ayak uydurarak yazılım uzmanı ailemizle sizleri her şeyden haberdar etmekteyiz. Geçmişte hobi olarak nitelendirilen tüm bu işler, artan ciddiyetle birlikte insan hayatında önemli yer edinmeye başlamıştır. Özellikle “hız” kavramının giderek artması, sağlıktan üretim sektörüne kadar yararlar sağlamıştır. Web tasarım sektörünün dünyada gelişmesi sebebiyle ülkemizde de bu alana ilginin artması için çalışmaktayız. E-ticaretten, kişisel blog sitelerine kadar yapılan kodlamalar insanlara büyük hizmetler sunmaktadır. Gün geçtikçe oluşturulan kodlama dilleri, yazılım programları ve kütüphaneler yazılım uzmanı olmak isteyenlerin önünü açmaktadır. İster uygulama ister program ister sistem yazılımlarında kendinizi geliştirebileceğiniz bilgileri burada bulabilirsiniz. Adım atacağınız her bir öğrenme süreci ülkemize sunacağınız büyük projelerin emekleme aşamaları olacaktır. HTML, CSS, Javascript, PHP gibi tüm dillerden kesitler ve farklı özellikler için bizi takip etmeyi unutmayın. Böylelikle yeteneklerinizi geliştirerek, ilerleyeceğiniz süreçler için kendinizden emin olabilirsiniz. Soru, görüş ve önerileriniz için iletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Furkan

Merhabalar, ben Furkan 1993 İstanbul doğumluyum. 2007 yılından beri web sitelerine karşı hobim var. İlk öğretimi Çorum'da memleketimde okuduktan sonra ortaokulda tekrardan İstanbul'a geldim. Kendimi web site işlerinde ve sosyal medyada geliştirmeye çalışıyorum. Şimdilik güzelbilgi sitesini büyütmeyi hedefliyorum bakalım zamanla neler olacak :)

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *

Yorumlar

  1. Gürkan Aksoy

    Bu sektörde ve diğer tüm sektörlerde başarılar dileriz…