«

Resim Yükleme Sitesi

Web dünyasında çeşitli siteler, bloglar ve sosyal medya adresleri, resimler ve yazılardan oluşur. Resimyukle.link kurulduğu günden bu yana kullanıcılarının hızlı resim upload ve download yapmaları için kaliteli ve kesintisiz hizmet sunuyor.

100 mb’ye kadar olan resimleri hızlı bir şekilde yükleme imkanı veren site, kullanıcı dostu anlaşılır arayüzü ile de pratik kullanım olanağı sunuyor. Resim yükleme işlemine gereksinim duyan kullanıcıların en önemli ihtiyacı resimlerin uzun süre saklanması ve işlemlerin hızlı yapılmasıdır . Sunucu alt yapısı yüksek performansa sahip olan resimyukle.link, işlemlerin hızlı ve kesintisiz bir şekilde yapılmasını sağlayarak kullanıcılarından tam not almayı başarıyor. Siteye yüklenen resimler uzun süre saklanıyor ve, kullanıcıların talebi olmadan silinmiyor.

Kullanıcılar sitede hesap oluşturarak resim yükleme ve paylaşma işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar. Siteye hızlı bir şekilde üye olunarak resim yükle, resim paylaş menülerinden işlem yapılabilir. Bulunduğunuz her ortamda siteye giriş yaparak daha önce yüklediğiniz resimleri internet sitelerinizde, bloglarınızda ve sosyal medya adreslerinizde kolayca paylaşabilirsiniz.

Kullanıcıların, aradıkları görsellere kolayca ulaşmaları için siteye arama butonu eklenmiş. Böylece kullanıcılar aradıkları konulardaki görselleri çok daha kolay bulabiliyorlar. Sitede bulunan diğer resimler kategoriler halinde yayınlanarak yine kullanıcıların aradıklarına kolay ulaşmaları hedeflenmiş.

Sitede bulunan “keşfet “ bölümünden diğer kullanıcıların paylaşımlarını görebilir, bu resimler kolayca dilediğiniz ortama kaydedebilirsiniz. Eklentiler yardımıyla resimyukle.link eklentisine sitenizde yer vererek buradan resim paylaş, resim yükle ve resim indir işlemlerini kolayca yapabilirsiniz

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Furkan

Merhabalar, ben Furkan 1993 İstanbul doğumluyum. 2007 yılından beri web sitelerine karşı hobim var. İlk öğretimi Çorum'da memleketimde okuduktan sonra ortaokulda tekrardan İstanbul'a geldim. Kendimi web site işlerinde ve sosyal medyada geliştirmeye çalışıyorum. Şimdilik güzelbilgi sitesini büyütmeyi hedefliyorum bakalım zamanla neler olacak :)

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *

Yorumlar

  1. Nurşen

    Ben de resim upload işlemlerinde bu siteyi kullanıyor ve alanında en verimlisi olduğunu düşünüyorum.