«

Ortopedi Ankara ve Rehabilitasyon Merkezi

Çağımızın en büyük rahatslıklarının başında; sırt, bel, omurilik ve boyun ağrısı yer almaktadır. Omurga eğriliği, duruş bozukluğu, çalışma ortamında bedeni doğru pozisyonlanması ve kullanılması, eklemlerin ağrılı, tutukluk gösteren sorunlarının tamamı Ortopedi Ankara’nın ilgi alanıdır. Uzman kadrosu ile sizlere en iyi tedavi yöntemini uygulayan Rehabilatasyon Merkezi, Koç Kuleleri A Blok Kat:8 No:27 Söğütözü Ankara adresinde yer almaktadır.

Online randevu sistemi ile faaliyet göstermekte olan Ankara Ortopedi Rehabilitasyon Merkezi web sitesi aracılığı ile de randevu kabul etmektedir. 7 gün 24 saat boyunca web sitesi üzerinden randevu alabileceğiniz gibi, telefon aracılığı ile de randevu almanız mümkün. Rehabilitasyon merkezi Ankara’da faaliyet göstermekte olup, Tüm türkiye üzerinden hasta kabul etmektedir.

Birden çok bölgesinde ağrı yaşayan hastalar için en çok uygulanan tedavi yöntemi, Kombine Ağrı Tedavisi’dir. Ortopedi Ankara Fransa’da yayınlanan bir çalışmasında omuz kas yırtığı ve omuz ağrısı olan hastalarda sadece proloterapiyle başarısının %92,9 olduğunu göstermiştir. Kendilerine neden %100’e ulaşamadık sorusunu sorduklarında tek tedavinin yeterli olmadığı, yeni hücre ve doku oluşumuna katkı verecek diğer tedavi yöntemlerinin ilave edilmesiyle basarinin daha da artacağı fikrine vararak çalışmalarına devam etmiş ve sonuçta %100’lere yaklaşmıştır.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Furkan

Merhabalar, ben Furkan 1993 İstanbul doğumluyum. 2007 yılından beri web sitelerine karşı hobim var. İlk öğretimi Çorum'da memleketimde okuduktan sonra ortaokulda tekrardan İstanbul'a geldim. Kendimi web site işlerinde ve sosyal medyada geliştirmeye çalışıyorum. Şimdilik güzelbilgi sitesini büyütmeyi hedefliyorum bakalım zamanla neler olacak :)

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *