«

Öğrenci Kürsüsü Her Öğrenciye Ulaşmayı Hedefliyor!

Öğrenci Kürsüsü Her Öğrenciye Ulaşmayı Hedefliyor!

2017 yılında öğrenci destek ve özgüven gelişimi platformu olarak hayata geçen Öğrenci Kürsüsü’nü hepimiz öğrencilerin yazılarını web sitesinde yayınlayan bir platform olarak tanıyoruz. Özellikle üniversite öğrencilerinin rağbet gösterdiği ve her konuda yazı yazıp tartışabildiği Öğrenci Kürsüsü, artık daha fazla öğrenciye ulaşmaya başladı.

Öğrenci Kürsüsü Her Öğrenciye Ulaşmayı Hedefliyor!

Pandemi döneminde ülkemizin önemli iş adamları ve yöneticileriyle gerçekleştirilen instagram canlı yayınlarının ardından halihazırda takipçi sayıları 50.000+ ulaşmış durumda.

Kitap destek etkinlikleri, özgüven geliştirme kürsüsü, tecrübe akademisi ve diğer tüm projelerle her yaştan öğrencinin gönlünde taht kurduklarını belirtebiliriz. Düzenlenen son etkinlikle Arnavutköy / İstanbul’daki 3. sınıf öğrencilerine kitap ulaştıran ve onlarla sohbetler gerçekleştirerek gelişimlerine katkıda bulunan gönüllü öğrencilerimize teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarının daim olmasını diliyoruz. Sponsorluk ve iş birlikleri için iletisim@ogrencikursusu.com adresinden ulaşabilir, instagram: @ogrencikursusu sayfasından da etkinliklerden haberdar olabilirsiniz.

Bu Kürsü Tüm Öğrencilerin!

www.ogrencikursusu.com

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Furkan

Merhabalar, ben Furkan 1993 İstanbul doğumluyum. 2007 yılından beri web sitelerine karşı hobim var. İlk öğretimi Çorum'da memleketimde okuduktan sonra ortaokulda tekrardan İstanbul'a geldim. Kendimi web site işlerinde ve sosyal medyada geliştirmeye çalışıyorum. Şimdilik güzelbilgi sitesini büyütmeyi hedefliyorum bakalım zamanla neler olacak :)

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *