«

Netflix’in En İyi Dizi ve Filmleri

Hemen hemen her ülkede kullanıcısı bulunan Netflix, hem dizi hem de filmleriyle en sevilen platformlardan biri. İçerisinde yüzlerce film ve dizi barındıran bu platformdan hangi dizi ve filmler izlenmeli? İşte sizler için bu film konuları ve dizi konularını derledik.

  1. Sense8

En iyi bilimkurgu dizilerinden biri olarak kabul edilen Sense8, 8 farklı coğrafyadan 8 farklı kişinin sıra dışı bir şekilde birbirlerini hissetmelerinin ilginç hikayesi konu ediliyor. Yapılan dizi incelemeleri sonucunda Sense8, 8.7 IMDB puanıyla dikkatleri çekiyor.

  1. Tepedeki Ev

Netflix’in en beğenilen dizilerinden biri olan Tepedeki Ev’de perili köşk olarak bilinen bir evde büyüyen beş kardeşin sıra dışı hikayesini konu ediliyor.

  1. Unorthodox

Netflix’in mini dizilerinden biri olan Unorthodox, yayınlandığı günden bu yana büyük bir beğeni toplamayı başardı. Gerçek bir hikayeden uyarlanan dizide görücü usulü evliliğe zorlanan bir kadının piyano hocasının da yardımıyla Berlin’e kaçması ve sonrasında yaşadıkları konu ediliyor.

  1. Enola Holmes

Netflix yapımı Enola Holmes filminde, Enola Holmes adlı cesur bir kızın Sherlock adlı ağabeyini alt etmek ve bir lorda yardım etmek için yaptığı kurnazlıklar konu ediliyor. Detaylı film incelemesi için filmanalizi.net web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  1. Sessiz Kahraman

Netflix’in en sevilen filmlerinden biri olan Sessiz Kahraman’da, kayıp birini aramak için Kazablanka’ya giden Leo’nun yaşadıkları konu ediliyor.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Furkan

Merhabalar, ben Furkan 1993 İstanbul doğumluyum. 2007 yılından beri web sitelerine karşı hobim var. İlk öğretimi Çorum'da memleketimde okuduktan sonra ortaokulda tekrardan İstanbul'a geldim. Kendimi web site işlerinde ve sosyal medyada geliştirmeye çalışıyorum. Şimdilik güzelbilgi sitesini büyütmeyi hedefliyorum bakalım zamanla neler olacak :)

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *