«

Mobil Wifi Şifre Kırma | Android Wifi Kırıcı

Cep telefonu kullanımın çok arttığı bu dönemlerde sadece sosyal medya ile değil diğer bir çok alandada kullanımı oldukça popülerleşen bir teknoloji ürünü haline geldi. Dokunmatik ekran teknolojisinin oyun sektöründe büyük bir iz bırakacağı ve çok büyük yenilikler getireceği bir yana Android işletim sistemindeki uygulama genişliğide oldukça dikkat çekiyor. Her zaman bilgisayarlardan yapıldığı düşünülen Wifi şifre kırma işlemleri bile artık günümüzde cep telefonlarından kolaylıkla yapılabiliyor. Henüz İOS üzerinde çok etkili ve kullanımı büyük sonuçlar veren bir program çıkmamış olsada Android cephesinde bu durum çok daha gelişmiş durumda.

Google play rakipleri kadar dikkat etmediği ve güvenliğini yüksek tutmadığı uygulamalar arasında çok sayıda wifi kırıcıya izin vermektedir. Bu wifi kırma yazılımlarını her gün binlerce kişi indirmektedir ve yakın bölgelerdeki modemlerin şifresini kırmaya çalışmaktadır. Sizin için en iyi mobil cihazlarda kullanılan kırıcıları derledik, kurulumundan kullanımına kadar derinlemesine anlattık.Wifi Şifre Kırma

Android Wifi Şifre Kırma Programları!.

Mobil cihazlardaki pazar payının büyük bir kısmını elinde tutan Android gerek açık kaynak kodu ile bazende uygun fiyatlı modelleri ile milyonlarca kullanıcının elinde yer almaktadır. Hal böyle olunca ilginin büyüğü ve üretimin çoğu android yazılımlar üzerine yapılmaktadır. Sizin için seçtiğimiz ve sürekli olarak güncellediğimiz mobil wifi kırma yazımıza bir göz atın. Bir çok cep telefonu modeli ile denenen ve sonuçlar alınan bu programlar hakkında yaşanan sorunlar ve kurulum aşamaları hakkında merak ettiklerinizi yorum kısmına yazabilirsiniz. Mobil wifi şifre kırma programı hakkındaki tüm detaylar ve kurulum hakkındaki açıkalamalara yazı içerisinden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

Winman Hakkında

Winman

Merhabalar, ben Furkan 1993 İstanbul doğumluyum. 2007 yılından beri web sitelerine karşı hobim var. İlk öğretimi Çorum'da memleketimde okuduktan sonra ortaokulda tekrardan İstanbul'a geldim. Şuan eğitimimi açık öğretim üzerinden tamamlamaktayım. İnternet işlerine ve bilgisayar oyunları karşı merakım var. Kendimi web site işlerinde ve sosyal medyada geliştirmeye çalışıyorum. Şimdilik güzelbilgi sitesini büyütmeyi hedefliyorum bakalım zamanla neler olacak :)

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *