«

Lineer Aydınlatma Nedir?

Bilindiği gibi artık aydınlatma elamanları iç dekorasyonun olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Günümüzde sadece ortamı ışıklandırma görevini üstlenmeyen aydınlatma sistemleri aynı zamanda dekoratif ortamın oluşmasında kilit rol oynamaktadır. Ev ve iş yerlerinin vazgeçilmez aydınlatma elemanlarından lineer aydınlatma uygulamaları da ortamların göze hoş bir yapıya bürünmesinde önemli bir rol oynamaktadır…

Yüksek Tavanlı İş Yerlerinin Vazgeçilmezi Lineer Aydınlatma!

Yapılan araştırmalarda aydınlatma elemanlarının yetersiz olması çalışanların iş performansını olumsuz etkilediği gözlemlenmiştir. İş yerlerinin, ofislerin ve AVM’lerin vazgeçilmez aydınlatma elamanları arasında yer alan lineer aydınlatma uygulamaları kaliteli ve göze hitap eden bir görünüme sahip oldukları için çalışanların iş performansını olumlu bir şekilde etkilemektedir.

LED teknolojisi ile üretilen Lineer Aydınlatma sistemleri alüminyumdan oluşan gövdelere sahiptir ve bu sayede istenilen boyutlarda ve renklerde üretilebilmektedir. Lineer Aydınlatma uygulamaları sıva altında, üstünde veya sarkıtlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Ray Spot Aydınlatma , Sarkıt Aydınlatma

Kullanıcı Taleplerine Göre Kişiselleştirilebilen Aydınlatma Sistemleri!

Lineer aydınlatma sistemlerini diğer aydınlatma sistemlerinden ayıran en önemli özellik istenilen boyutlarda ve renklerde üretilebilmesidir. Kullanıcının talepleri doğrultusunda kişiselleştirilebilen bu tür aydınlatma sistemleri kişisel zevklerinizi ortamlarınıza yansıtabilmeniz de önemli bir katkı sağlamaktadır.

İstenilen renk ve parlaklıkta üretilebilen bu önemli aydınlatma sistemleri harici anahtara sahip olma, gömme ve yüzeye uygulanma, hareketli sensörler ile desteklenme ve değişebilen ışık seviyelerini kontrol edebilme gibi özelliklere göre üretilebilmektedir.

Lineer Aydınlatma Elemanlarının Özellikleri

1- Direkt veya endirekt ışık dağılımına sahip olması sayesinde ofislerde çalışanların göz yorgunluğu yaşamasının önüne geçer.

2-İstenilen renk ve ölçülerde üretilebilmektedir.

3-Homojen ışık dağılımı söz konusudur.

4-Acil aydınlatma kitine sahiptir.

5-Sıva üstü ve sıva altı uygulamaların yanı sıra sarkıt alanlarda da tercih edilebilir.

6- Dekoratif aydınlatma kategorisinde yer almaktadır.

7- Hareket sensörü olduğu için koridorlarda da rahatlıkla kullanılabilir.

8- Yangın kaçış sistemlerinde yönlendirme amaçlı kullanılabilmektedir.

9- LED ışı teknolojisine sahip olduğu için önemli bir tasarruf sağlar.

10- Beyaz gün ışığı ve mavi renk seçenekleri bulunmaktadır.

Gün içerisinde oldukça aktif olan okul, hastane, iş yeri veya ofisler için harika bir aydınlatma sistemi olan lineer aydınlatma uygulamaları ortamlarınızın mükemmel bir aydınlatmaya sahip olmasını sağladığı gibi yaşam alanlarınızı dekoratif bir şekilde tasarlamanızda önemli bir yardımcınız olacaktır…

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Furkan

Merhabalar, ben Furkan 1993 İstanbul doğumluyum. 2007 yılından beri web sitelerine karşı hobim var. İlk öğretimi Çorum'da memleketimde okuduktan sonra ortaokulda tekrardan İstanbul'a geldim. Kendimi web site işlerinde ve sosyal medyada geliştirmeye çalışıyorum. Şimdilik güzelbilgi sitesini büyütmeyi hedefliyorum bakalım zamanla neler olacak :)

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *