«

Kurumsal ve Bireysel Sanal Pos Çözümleri

Yerel mağazacılığın azaldığı, online mağazacılığının arttığı şu dönemler bir çok kişi alışveriş ihtiyaçlarını internet üzerinden gerçekleştirmektedir. Bu denli büyük bir pazarın oluşması e-ticaret sitelerinde de artış olmasına sebebiyet vermektedir. Günümüzde hiçbir yazılım ve programlama bilgisi olmadan da e-ticaret sitesi sahibi olmak mümkün.

Bir çok bilindik büyük firmadan paket şeklinde e-ticaret sitesi satın almanız mümkün. Sistemi satın aldınız, ürünlerinizin girişini gerçekleştirdiniz ve reklam çıkmaya hazırsınız. Peki ödemeleri nasıl alacaksınız? İşte tam bu noktada weepay.co devreye giriyor. Kurumsal sanal pos çözümleri ile müşterilerinizden güvenli bir şekilde ödeme almanızı sağlıyor. Bir çok e-ticaret sistemi ile entegrasyonlu çalışan sistemde 3D güvenlikli kredi kartı ödemeleri almanız mümkün.

Weepay.co üzerinden alacağınız sanal posun entegrasyonu oldukça basit olup ihtiyaç halinde destek ekibi üzerinden yardım almanız mümkün. Müşterilerinize isterseniz link ile ödeme yaptırtabileceğiniz gibi, sepete ekleyip toplu satın alma işlemi gerçekleştirmeniz de mümkün. weepay.co kurumsal ve bireysel kullanıcılara hizmet sağlamakta olup, çok cüzi komisyon oranları ile sanal pos hizmeti sağlamaktadır. Sanal posunuzdan geçen ödemeler, ödemeyi takip eden ilk iş gününde hesabınıza aktarılmaktadır.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Furkan

Merhabalar, ben Furkan 1993 İstanbul doğumluyum. 2007 yılından beri web sitelerine karşı hobim var. İlk öğretimi Çorum'da memleketimde okuduktan sonra ortaokulda tekrardan İstanbul'a geldim. Kendimi web site işlerinde ve sosyal medyada geliştirmeye çalışıyorum. Şimdilik güzelbilgi sitesini büyütmeyi hedefliyorum bakalım zamanla neler olacak :)

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *