«

Koku Hapsedebilen Çöp Poşetleri

Koku Hapsedebilen Çöp Poşetleri

Hemen hemen yaşadığımız her alanda kullanılmakta olan çöp poşetleri, atık malzemeleri içerisinde topladığı için kötü kokulara sebebiyet verebilmektedir. Dolayısıyla bireyler, çöp poşetli alırken onun koku konusunda da bir avantaj sunmasını istemektedir. Koku hapsedebilme özelliğine sahip çöp poşetleri alındığında dahi mis gibi kokmaktadır. Bu çöp torbaları kötü kokuları içine hapsederken dışardan limon, yasemin, lavanta, gül gibi kokular alınmaktadır. Bir Çöp poşetinin nasıl bu yapıda olduğu da merak edilen sorulardan biri olmaktadır. Çöp poşetleri üretilme aşamasında formülünde zeolit kullanılmaktadır. Bu da çöp poşetlerinin kötü kokuları hapsedebilmesini sağlamaktadır.

Gerek evlerde gerekse evin dışındaki ortamlarda yiyecek ve içecek tüketimi gerçekleştirildiği için kullanılması kaçınılmaz olan çöp poşetleri çok sayıda alınmaktadır. Sonuçta her ortamda en azından haftada 3-4 defa bir çöp poşeti değişimi gerçekleştirmeye ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle tercih edilen çöp poşeti kötü kokuları hapsetme noktasında yetersizse bu değişim sayısı haftanın her gününe dağıtılabilir. Dolayısıyla tercih edilen çöp poşeti kaliteli ve atıkların kötü kokusunu hapsedebilir nitelikte olmalıdır. Bu kadar sık kullanılan çöp poşetleri alınırken toptan bir şekilde satan firmalar aranmaktadır. Toptan çöp poşeti satan firmalar, müşterilerine hem uygun fiyat hem de yüksek kalite avantajı sunmaktadır. Toptan çöp torbası almak için illa bir satış noktasına gitmek zorunda değilsiniz. İnternet üzerinden toptan çöp poşeti satan firmaları ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Furkan

Merhabalar, ben Furkan 1993 İstanbul doğumluyum. 2007 yılından beri web sitelerine karşı hobim var. İlk öğretimi Çorum'da memleketimde okuduktan sonra ortaokulda tekrardan İstanbul'a geldim. Kendimi web site işlerinde ve sosyal medyada geliştirmeye çalışıyorum. Şimdilik güzelbilgi sitesini büyütmeyi hedefliyorum bakalım zamanla neler olacak :)

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *

Yorumlar

  1. Evissa

    Çevreye çok duyarlı insanlar bence bunları bilmeli.Yazı için teşekkür ederim.