«

İstanbul Sohbet ile Arkadaş Bulun

Hızına ayak uyduramadığımız teknoloji hayatımızın her köşesini ele geçirmiş gibi gözüküyor. Bu durumun zararları yönleri olduğu gibi aslında faydalı yönleri de olabilir. Her yaştan insanın gereksinimi olan arkadaşlık kurmak ve sohbet etmek teknoloji ile birlikte çok daha keyifli hale gelebilir.

Doğru Siteyi Bulmak

Arkadaşlık ve dostluk kurma işini teknoloji ile halletmeyi deneyen insanların bir kısmı ne yazık ki mağdur oldular. Sunucuları denetlenmeyen, kullanıcılarını kontrol etmeyen siteler halkımızda önyargıya sebep oldu. Eğer amacınıza uygun, saygı sınırları dışına çıkmayan bir arkadaşlık sitesi istiyorsanız; İstanbul sohbet aradığınız yer. Arkadaşlık sitemizde sağlam dostluklar kurabilir, kaliteli sohbetler edebilirsiniz.

Sohbetin Kalitelisi Nasıl Olur?

Sitemizde 18 yaş üstü içerikli sohbet yapmak Türkiye Cumhuriyeti yasalarınca suçtur. Ayrıca sitemize 18 yaşını doldurmamış hiçbir kimsenin girişine izin verilmemektedir. Bizler İstanbul chat ailesi olarak kaliteli sohbet ortamları oluşturmak gayesinde olduğumuzdan argo ve küfürlü konuşmak, siyaset yapmak, cep telefon numarası dağıtmak yasaktır, uyarı sebebidir. Kullanıcının bu tarz uyarılarda ısrarcı olması durumunda hesabı sohbet sitemizden süresiz olarak engellenmektedir.

Keyfinize Göre Odalar

Sitemizde herkesin toplu bir şekilde muhabbet edebileceği sohbet sunucusu bulunmaktadır. Bu sunucuda kurallar çerçevesinde kullanıcılar birbirleri ile arkadaşlıklar kurar, sohbet ve muhabbet etmektedirler. Fakat tek genel ve filtrelenmemiş bir sunucu herkesin ihtiyacına cevap verir mi?

Tüm kullanıcılara ortak, genel bir sunucuya ek olarak chat oda sistemini kurduk. Sohbet etmek isteyen bireylerin gruplanması ve bir araya getirilmesi, amacına uygun sohbetin oluşmasının başlıca unsurudur. Bu düşünceyle İstanbul sohbet ailesi olarak farklı farklı odalar oluşturduk. Örnek vermek gerekirse İstanbul Bağcılar chat odası, Sultanbeyli chat odası, Esenyurt chat odası ya da İstanbul kızlar ve erkekler chat odalarını verebiliriz.

10 Yıllık Tecrübe ile Devam

Sohbet İstanbul kurulduğu günden itibaren verdiği mirc tabanlı sohbet hizmetini sürekli güncellemiştir. Önce web tabanlı bir platforma geçmiş, sonrasında ise mobil uygulamasında 10 yıllık tecrübe ile elde ettiği kaliteyi göstermeyi başarmıştır. Kendini güncel tutmasının başlıca sebepleri arasında mevcut kullanıcılarını memnun etmek ve hedef kitle potansiyelini artırmak sayılabilir.

Bir Cevap Yaz

Winman Hakkında

Winman

Merhabalar, ben Furkan 1993 İstanbul doğumluyum. 2007 yılından beri web sitelerine karşı hobim var. İlk öğretimi Çorum'da memleketimde okuduktan sonra ortaokulda tekrardan İstanbul'a geldim. Şuan eğitimimi açık öğretim üzerinden tamamlamaktayım. İnternet işlerine ve bilgisayar oyunları karşı merakım var. Kendimi web site işlerinde ve sosyal medyada geliştirmeye çalışıyorum. Şimdilik güzelbilgi sitesini büyütmeyi hedefliyorum bakalım zamanla neler olacak :)

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *

Yorumlar

  1. Reçete Art Reklam Ajansı

    Günümüzde hala böyle siteyi kullananlar varmı ?