«

İLTER WEB TASARIM

Ülkemizdeki en gözde ve en çok tercih edilen İlter Web Tasarım ajansı 2010 senesinden bu zamana kadar devamlı olarak teknoloji konusundaki yeniliklerin takip edilmesini sağlayan bir web tasarım kurumudur. Seo danışmanlığı, web tasarım, grafik tasarım, video fotoğraf çekimi, sosyal medya danışmanlığı gibi konularda müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Kurumsal Web Tasarım ajansı olarak 2010 senesinden bu zamana kadar sahip olduğumuz 9 senelik tecrübe ve veri birikimi ile müşterilere pek çok alanda hizmet sunuyoruz. Şirketimiz için önemli olan konular;

  • %100 Müşteri Memnuniyeti
  • İş Ahlakı ve Mesleki Sorumluluk
  • Çözüm ve Sonuç Odaklılık
  • Kaliteli Hizmet
  • Yenilikçilik

Yapılması istenilen web tasarım için gereksinimleri detaylı bir şekilde analiz edilmekte, fikirlerin kesiştiği tecrübeli tasarımlar ortaya çıkmaktadır. Başarı ile tamamlanan bütün web tasarım projeleri gibi, bütün müşterilerimizin çalışmaları için başarılı işler için uğraşmaktayız.

İnternet günümüzdeki en büyük yeniliktir. Şimdilerde iş yaşamında tutunabilme uğraşları, gereksinim ve profesyonellikten daha ön planda olmaktadır. En önce reklam olmakla birlikte kurum ya da ürün tanıtımları için pek çok seçenek bulunmaktadır. Web adresi kurumunuzun tanıtılmasında kullanılmakta olan fiyat ve reklam politikasına en doğru ücreti ve ücrete göre hedef açısından en fazla getirisi olan tanıtım hizmetleridir.

Bir web adresine sahip olmak için ilk önce bu konuda uzman olan kuruluşlarla çalışılması gerekiyor. Web tasarım yaptırmadan daha öncesinde marka tescili yani domainin alınması gerekir. Burada kurumun veya markanın ön planda bulundurulması gerekiyor. Rahat ulaşabilmek adına kısa ve anlamlı sözcüklerden oluşması işin daha da kolay olmasını sağlayacaktır. Bu konuda çalışılacak alanın domain ve hostingini kendi içinde bulundurması tek bir kurum ile çalışabilme imkanı sağlıyor ve güzel iletişim kurulabiliyor. Yapılması istenilen web adresinin amacına odaklanıp bu konuda uzmanlaşmış olan İlter web tasarım ajansı na bilgi vermeniz ile sizin için yapılması gereken adımlar sonlanacaktır.

Web tasarım, tamamı müşteri gereksinimlerine ve isteklerine göre yapılmaktadır. Siz kıymetli müşterilerimiz tarafından verilen bilgiler ile birlikte yapılması istenilen web tasarımın ne için olacağı tespit edilir. Sonra tasarım ve yazılım işleri tamamlanarak müşteri memnuniyeti sağlanır.

Bir Cevap Yaz

Winman Hakkında

Winman

Merhabalar, ben Furkan 1993 İstanbul doğumluyum. 2007 yılından beri web sitelerine karşı hobim var. İlk öğretimi Çorum'da memleketimde okuduktan sonra ortaokulda tekrardan İstanbul'a geldim. Şuan eğitimimi açık öğretim üzerinden tamamlamaktayım. İnternet işlerine ve bilgisayar oyunları karşı merakım var. Kendimi web site işlerinde ve sosyal medyada geliştirmeye çalışıyorum. Şimdilik güzelbilgi sitesini büyütmeyi hedefliyorum bakalım zamanla neler olacak :)

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *