«

Hazır Ofis Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Hazır ofis kiralama hizmetleri vermekte olan Rittimeoffice sayesinde, artık bütçenize zarar vermeden, yüksek riskler almadan, şirket sahibi olacak, yasal bir şirket adresi üzerinden işlerinizi yürütebileceksiniz. Peki, neden insanlar ofis kiralamayı, sıfırdan bir ofis kurmaya tercih etsinler? Ne gibi bir avantajdan bahsetmek mümkün?

  • En başta bütçe konusunu açmak istiyoruz. Sıfırdan kurulacak olan bir ofis içerisinde, dekorasyondan altyapı kurulumuna, malzeme tedariklerinden yazıcı-fotokopi makinesine kadar her konu dikkate alınmalıdır, maliyet kalemi şeklinde kenarda yer almalıdır. Ve tabii ki diğer sürpriz masrafları saymıyoruz bile.
  • Her şey sizi hazır olarak bekler. Otopark dahil her konudan bir şirket sahibi gibi yararlanırsınız. 7/24 ofisinizin kapısı açıktır. Çıkar, ofisine gelirsiniz. Çantanızı almak yeterlidir.
  • Herhangi enerji masrafları, aidat masrafları gibi ek masraf talebi yoktur. Tek masraf kaydı, sözleşmedir.
  • Sözleşme bittikten sonrasında, hiçbir kayba uğramaksızın yer değiştirebilirsiniz. Bir batma söz konusu değildir.
  • Personel sayılarınızın durumuna göre ofisinizin alanında küçülme ya da büyüme yaparak esnek bir bütçe planlaması sağlarsınız.
  • Olası aksiliklerle uğraşmazsınız. Fotokopi makinesi mi arızalandı? Hemen yerinize hallediyoruz!
  • İnternet altyapısıyla ilgilenmenize gerek kalmaz. En hızlı internet kurulumunu güçlü altyapımızla birlikte sizlere ulaştırmaktayız.

Elbette, sayılabilecek olan daha farklı belli başlı avantajlar da illa ki bulunmaktadır. Daha spesifik şeyler duymak isterseniz, sorularınız varsa, sanal ofis kiralama hizmetlerine dair soru işaretlerinizi bizlere internet sitemiz üzerinden iletebilirsiniz.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Furkan

Merhabalar, ben Furkan 1993 İstanbul doğumluyum. 2007 yılından beri web sitelerine karşı hobim var. İlk öğretimi Çorum'da memleketimde okuduktan sonra ortaokulda tekrardan İstanbul'a geldim. Kendimi web site işlerinde ve sosyal medyada geliştirmeye çalışıyorum. Şimdilik güzelbilgi sitesini büyütmeyi hedefliyorum bakalım zamanla neler olacak :)

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *