«

Covid – 19 İle İlgili Olarak Normalleşme Paketi Açıklandı

Covid – 19 ile ilgili olarak alınan önlemler vaka sayısında yaşanan düşüş ile birlikte gevşetilmeye başlanıldı. Geçtiğimiz gün Cumhurbaşkanlığı komitesinin konusu da Covid – 19 ile ilgili olarak alınan kısıtlamalardı. Toplantıdan çıkan sonuca göre kısıtlamalar artık yavaş yavaş serbestleşmeye başlanılacak. Normalleşme paketini bizzat kendisi açıklayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, normalleşme paketi içerisinde sokağa çıkma ile ilgili olarak alınan önlemlerin yavaş yavaş gevşetilmeye başlanılacağını açıkladı. Afyon haber sitesi içerisinde yapılan bu haberleri inceleyebilmek için siteyi ziyaret etmeniz gerekir. Bu şekilde normalleşme paketi ile alakalı olarak daha fazla bilgi edinme imkanına sahip olursunuz. Afyon haberleri sitesi sayesinde doğru haberlere anında ulaşabilirsiniz.

Sokağa Çıkma Yasakları Gevşetilecek

 Afyon son dakika haberlerine göre 10 Mayıs tarihinden itibaren sokağa çıkma konusunda önemli adımlar atılacak ve belirli yaş gruplarının belirli saatlerde sokağa çıkmasına izin verilecek. Bu şekilde Covid – 19 için alınan tedbirler yavaş şekilde gevşetilerek normalleşme sürecine girmek için ilk adım atılacak.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Furkan

Merhabalar, ben Furkan 1993 İstanbul doğumluyum. 2007 yılından beri web sitelerine karşı hobim var. İlk öğretimi Çorum'da memleketimde okuduktan sonra ortaokulda tekrardan İstanbul'a geldim. Kendimi web site işlerinde ve sosyal medyada geliştirmeye çalışıyorum. Şimdilik güzelbilgi sitesini büyütmeyi hedefliyorum bakalım zamanla neler olacak :)

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *