«

Ankara İnşaat Kenar Koruması

Kenar korumasına ilişkin karar ne kadar erken verilirse, proje o kadar fazla fayda sağlayacaktır. Sıklıkla SafetyRespect’ten Ankara kenar koruması kurması beklenir, ancak özen ve bilgi olmadan, proje ilerledikçe korumanın sık sık taşınması ve hatta kaldırılması gerekebilir.

Ankara Kenar Koruma Sistemi Kurulumu

Bu da hayal kırıklığı, gecikme ve maliyetle sonuçlanır. Proje ilerledikçe çeşitli esnafların ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir sistem çözümü, kurulumu en aza indirgemek ve ihtiyaçlar değiştikçe kolayca ayarlanabilecek, zaman ve paradan tasarruf sağlayacak ve daha iyi katkı sağlayacak proje güvenliği Ankara kenar koruma sistemlerinde son derece önemlidir. Bu, erken değerlendirme, müteahhitler arasında paylaşılan detay ve belki de tedarikçiden teknik veya şartname desteğinin dahil edilmesini gerektirir.

Ankara kenar koruma ürünlerini yükseklikte çalışmaya ihtiyaç duymadan monte etmek için her türlü çaba gösterilmelidir, ancak bu her zaman mümkün değildir. Bu nedenle, kurulumu kuran ve denetleyen herkes, geçici olarak emniyet kemeri ve kordon sistemleri gibi düşmeye karşı koruma ekipmanı kullanarak, en üst düzeyde çalışmak için resmi olarak eğitilmiş ve yetkin olmalıdır.

Ankraj bağlantı noktaları method ifadesinde belirtilmeli ve genel olarak herhangi bir çalışanın üstünde ve arkasında bulunmalıdır. HSE uyumluluğunu karşılamak için tüm Ankara kenar koruma sistemlerinin kullanım talimatları olmalı ve sahada son teknoloji koruma sistemleri kurmuş olan SafetyRespect tarafından resmi olarak eğitilmiş olmalı ve kurulum talimatları ayrıntılı olarak izlemelidir. Bileşenlerin doğru seçilip takıldığından emin olmak için de özen gösterilmelidir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Furkan

Merhabalar, ben Furkan 1993 İstanbul doğumluyum. 2007 yılından beri web sitelerine karşı hobim var. İlk öğretimi Çorum'da memleketimde okuduktan sonra ortaokulda tekrardan İstanbul'a geldim. Kendimi web site işlerinde ve sosyal medyada geliştirmeye çalışıyorum. Şimdilik güzelbilgi sitesini büyütmeyi hedefliyorum bakalım zamanla neler olacak :)

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *