«

Alınabilecek En İyi Drone Modelleri

Drone, gökyüzünde video çekmeye ve eğlence amaçlı kullanılan teknolojinin gelişmesi üretilen harika bir cihazdır.

DJI Mavic 2 Pro

DJI Mavic 2 Pro

Uzun bir ömrü, mükemmel bir kamera ve çok dayanıklı bir drone çeşididir. Bu dronelerle çok iyi çekim yapabilirsiniz. 20 mega piksellik kamerası ile mükemmel fotoğraflar çekebilirsiniz. DJI Mavic akıllı uçuş özelliği ile piyasasının lideri olmuştur. Şiddetli bir rüzgâr da bile konumunu koruyabilmektedir. Bu özelliği sayesinde bir hedefi takip etmesi ya da filme alınan kişilerin hareketlerine göre tepki vermesini ayarlayabilirsiniz.

Katlanabilir En İyi Drone Olan DJI Mavic Air

DJI Mavic Air

DJI Mavic Pro 2 Air gibi katlanabilme özelliğine sahiptir ve ondan daha yeteneklidir. Mavic Air, günlük kullanım ve seyahat için portatif ve daha uygun fiyatlı bir dronedir. Akıllı sürüş, engellerden kaçma ve 4K çözünürlüğü ile mükemmel fotoğraflar çekebilirsiniz.

Parrot Anafi Drone

Parrot Anafi Drone

Bütçeye göre en iyi video kalitesi olan dronelerdir. DJI Mavic Air de bulunan akıllı sürüş ve engellerden kaçma özelliği yoktur. Ancak daha uygun fiyatlı ve küçük boyutlu bir drone ile mümkün olan en iyi fotoğraf ve videoları yakalamak isteyenlerin tercih edeceği bir drone çeşididir.

Parrot Mambo

Parrot Mambo

Yeni başlayanlar için en uygun dronedir. Drone uçurmak pratik isteyen bir iştir. Küçük, ucuz bir drone ile alıştırmalar yapabileceğiniz uygun fiyatlı bir dronedir.

Fatshark 101

Fatshark 101

Yarış için uygun bir drone çeşididir. Drone yarış liginde kullanılan yüksek özellikli droneler ile benzer şekilde ayarlanabilir.

Bir Cevap Yaz

Furkan Hakkında

Furkan

Merhabalar, ben Furkan 1993 İstanbul doğumluyum. 2007 yılından beri web sitelerine karşı hobim var. İlk öğretimi Çorum'da memleketimde okuduktan sonra ortaokulda tekrardan İstanbul'a geldim. Kendimi web site işlerinde ve sosyal medyada geliştirmeye çalışıyorum. Şimdilik güzelbilgi sitesini büyütmeyi hedefliyorum bakalım zamanla neler olacak :)

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *

Yorumlar

  1. Ürün Fotoğrafçısı

    Ben bir ürün fotoğrafçısı olarak bazen dış çekimlere çıkıyoruz drone ihtiyacımız oluyor en çok tercih ettiğimiz model DJI Mavic serisi oluyor hantal değil baya baya uç noktalarda işimizi çözüyor eskiden neydi helikopterlerle ugraşırdık şimdi teknoloji nerelere kadar geldi.

  2. Yazılım Dizini

    dji ın tello ve mavic serisi gerçekten tercih edilebilecek iyi dronelar arasında, detaylı bilgi verdiğiniz için teşekkürler.