Prof.Dr. İSMAİL AK - Psikiyatri (Merkez, Trabzon) - Adres, Telefon ve iletişim bilgileri - Bilgi paylaştıkça güzeldir - GuzelBilgi.Com
 6494 - 4

Prof.Dr. İSMAİL AK

Uzmanlık Alanı:
Sinir ve Ruh Hastalıkları
Muayenehane Adresi:
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler ile açık adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefonlar:
yok,
Faks No:
yok
GSM:
-
Şehir:
Trabzon
İlçe:
Merkez
E-Posta Adresi:
-
Web Adresi:
yok
Kayıt Tarihi:
1/2/2014 12:04:32 AM


Doktor Hakkında Kısa Bilgi: yok
Prof.Dr. İSMAİL AK (Trabzon, Sinir ve Ruh Hastalıkları Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)
Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.
Prof.Dr. İSMAİL AK'e ait muayenehane, Trabzon ili Merkez ilçesinde yer almaktadır. Prof.Dr. İSMAİL AK muayenehane adresine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Prof.Dr. İSMAİL AK nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Prof.Dr. İSMAİL AK hakkındaki bilgiler en son 5/19/2018 kayit_tarihinde güncellenmiş olup, bu sayfada bulunan bilgiler, doktor güncelleme yapmaz ise 5/25/2018 kayit_tarihinde guzelbilgi.com tarafından otomatik olarak yeniden güncelleştirilecektir.


Prof.Dr. İSMAİL AK Hakkındaki Yorumlar

 1. avatar
  Yorumla
  GuzelBilgi.Com

  Prof.Dr. İSMAİL AK hakkında yorum yazmak, ya da uyguladığı tedavi hakkında görüş yazmak, güncel mevzuat gereği yasak olduğundan sitemizde uygulanmamaktadır.

 2. Kullanıcı Görüşleri

 3. Bir ücret karşılığında internette arama motoru üzerinde yapılan aramalarda üst sırada yer almasının sağlanması, hekimliğin derecelendirilmesi anlamına gelecek "en iyi hekim" belirlenmesi, doktordan randevu alınmasına aracılık edilmesi, tedaviler hakkında teşekkür yazılarının yazılması ve benzeri eylemler mevzuatça yasaklandığından sitemizde uygulanmamaktadır.

 4. Harita


 5. Prof.Dr. İSMAİL AK Adres: Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler ile açık adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.

 6. Aynı Bölgedeki Diğer doktorlar

 7. Adı Soyadı: Opr.Dr. TEMEL KIRAN
  Uzmanlık Alanı: Üroloji
  Telefonlar: yok, , GSM: yok
  Faks Numarası: yok
  Şehir: Trabzon, İlçe: Merkez

  doktor Bilgileri


  Adı Soyadı: Opr.Dr. M. CENGİZ KESİM
  Uzmanlık Alanı: Üroloji
  Telefonlar: yok, , GSM: yok
  Faks Numarası: yok
  Şehir: Trabzon, İlçe: Merkez

  doktor Bilgileri


  Adı Soyadı: Opr.Dr. AYDIN AYDIN
  Uzmanlık Alanı: Üroloji
  Telefonlar: yok, , GSM: yok
  Faks Numarası: yok
  Şehir: Trabzon, İlçe: Merkez

  doktor Bilgileri


  Adı Soyadı: Uzm.Dr. HASAN CİFTCİ
  Uzmanlık Alanı: Tibbi Tahlil
  Telefonlar: 0 (321) 864 32 15, , GSM: yok
  Faks Numarası: yok
  Şehir: Trabzon, İlçe: Merkez

  doktor Bilgileri