Uzm.Dr. Ertan Sarıbaş - Göğüs Cerrahisi (Merkez, Yalova) - Adres, Telefon ve iletişim bilgileri - Bilgi paylaştıkça güzeldir - GuzelBilgi.Com
 362670 - 4

Uzm.Dr. Ertan Sarıbaş

Uzmanlık Alanı:
Göğüs Cerrahisi Uzmanı
Muayenehane Adresi:
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler ile açık adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefonlar:
0 (226) 811 15 15,
Faks No:
0 (226) 811 43 33
GSM:
-
Şehir:
Yalova
İlçe:
Merkez
E-Posta Adresi:
-
Web Adresi:
yok
Kayıt Tarihi:
1/2/2014 10:40:49 PM


Doktor Hakkında Kısa Bilgi: yok
Uzm.Dr. Ertan Sarıbaş (Yalova, Göğüs Cerrahisi Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)
Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

Hekime güven duymak: Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.
Uzm.Dr. Ertan Sarıbaş'e ait muayenehane, Yalova ili Merkez ilçesinde yer almaktadır. Uzm.Dr. Ertan Sarıbaş muayenehane adresine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Uzm.Dr. Ertan Sarıbaş nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Uzm.Dr. Ertan Sarıbaş hakkındaki bilgiler en son 4/23/2018 kayit_tarihinde güncellenmiş olup, bu sayfada bulunan bilgiler, doktor güncelleme yapmaz ise 4/29/2018 kayit_tarihinde guzelbilgi.com tarafından otomatik olarak yeniden güncelleştirilecektir.


Uzm.Dr. Ertan Sarıbaş Hakkındaki Yorumlar

 1. avatar
  Yorumla
  GuzelBilgi.Com

  Uzm.Dr. Ertan Sarıbaş hakkında yorum yazmak, ya da uyguladığı tedavi hakkında görüş yazmak, güncel mevzuat gereği yasak olduğundan sitemizde uygulanmamaktadır.

 2. Kullanıcı Görüşleri

 3. Bir ücret karşılığında internette arama motoru üzerinde yapılan aramalarda üst sırada yer almasının sağlanması, hekimliğin derecelendirilmesi anlamına gelecek "en iyi hekim" belirlenmesi, doktordan randevu alınmasına aracılık edilmesi, tedaviler hakkında teşekkür yazılarının yazılması ve benzeri eylemler mevzuatça yasaklandığından sitemizde uygulanmamaktadır.

 4. Harita


 5. Uzm.Dr. Ertan Sarıbaş Adres: Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler ile açık adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.

 6. Aynı Bölgedeki Diğer doktorlar

 7. Adı Soyadı: Opr.Dr. Süleyman Sıtkı Uraloğlu
  Uzmanlık Alanı: Üroloji Uzmanı
  Telefonlar: 0 (226) 811 22 44, , GSM: yok
  Faks Numarası: yok
  Şehir: Yalova, İlçe: Merkez

  doktor Bilgileri


  Adı Soyadı: Opr.Dr. Özkan Güleç
  Uzmanlık Alanı: Üroloji Uzmanı
  Telefonlar: 0 (226) 811 22 44, , GSM: yok
  Faks Numarası: yok
  Şehir: Yalova, İlçe: Merkez

  doktor Bilgileri


  Adı Soyadı: Opr.Dr. Musa Karabulut
  Uzmanlık Alanı: Üroloji Uzmanı
  Telefonlar: 0 (226) 811 15 15, , GSM: yok
  Faks Numarası: 0 (226) 811 43 33
  Şehir: Yalova, İlçe: Merkez

  doktor Bilgileri


  Adı Soyadı: Uzm.Dr. Zuhal Önder
  Uzmanlık Alanı: Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Uzmanı
  Telefonlar: 0 (226) 811 22 44, , GSM: yok
  Faks Numarası: yok
  Şehir: Yalova, İlçe: Merkez

  doktor Bilgileri